Саджанці Груші Улюблениця Клаппа. Опис сорту, наявність, ціна
Субота, 10 Чер 2023, 08:41
Вітаю Вас Гість | RSS|
Головна | Саджанці Груші Улюблениця Клаппа. Опис сорту, наявність, ціна | Реєстрація | Вхід
Меню
Каталог продукції
Корисна інформація
  Форма входу
  Категорії розділу
  Хімічні препарати [1]
  Опис та інструкції до хімічних препаратів по захисту рослин.
  Хвороби рослин [2]
  Корисна інформація [0]
  Добрива [2]
  Опис та інструкції добрив які застосовуються в селянському господарстві.
  Пошук


  Календар
  «  Червень 2023  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930

  Новини сайту
  Архів новин

  Статистика


  Яндекс.Метрика

   

  Саджанці груші "УЛЮБЛЕНИЦЯ КЛАППА"

  НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНА

  На підщепі ВА-29:
  1-річний саджанець ()грн.
  2-річний саджанець ()грн.

  ПРИДБАТИ

  Прайс лист

  Синоніми: "Фаворитка Клаппа", "Любимица Клаппа".

  Походження: Літній сорт отриманий Т. Клаппом в 1860 р в США з насіння сорту Лісова Красуня.

  Строки дозрівання: Знімна зрілість плодів настає в серпні. Занадто раннє та занадто пізнє зняття плодів негативно позначається на їхній якості. До настання біологічної зрілості плоди міцно тримаються на дереві, при дозріванні схильні до осипання. У зв'язку з цим плоди слід знімати днів за 10 до настання зрілості.

  Характеристики плода: Плоди вище середньої величини, а на молодих деревах великі, яйцевидно–витягнутої форми. Шкірочка гладенька, ніжна. Основне забарвлення при дозріванні жовте, на освітленій стороні плоду яскравий карміновий рум'янець. Поверхня плоду покрита помітними дрібними підшкірними крапками. Іноді біля основи вершини плода є слабка іржа у вигляді невеликих цяток. Плодоніжка середньої довжини і товщини або товста, злегка вигнута, в місці прикріплення потовщена. Воронка дуже дрібна, або повністю відсутня. Чашечка відкрита, блюдце дрібне, вузьке, злегка складчасте або зовсім гладке. Сердечко слабо виражене, середньої величини, широкоелептичної форми. Насінневіі камери середніх розмірів, яйцевидні, вісь порожниста. Насіння дрібне, темно–коричневе, добре виконане.

  М'якоть біла, ніжна, що тане, дуже соковита, кислувато–солодка, дуже гарного смаку. Містить: сухих речовин — 13,7%, цукрів — 8,3%, титруємих кислот — 0,4%, аскорбінової кислоти — 6,6 мг / 100г, Р–активних катехінів — 39,4 мг / 100г сирої речовини.

  Споживаються плоди, в основному, у свіжому вигляді. Придатні для виготовлення компотів (оцінка 4 бали). Для консервування на компоти кращою стадією зрілості плодів є початок пожовтіння і пом'якшення м'якоті. У сушінні зрілі плоди дають хорошу продукцію з оцінкою якості 4 бали.

  Ростові особливості сорту: Дерево від середньо– до сильнорослого. У молодому віці швидкоростуче, утворює негусту, пірамідальну крону; з віком крона стає широкоокруглою, рідкуватою, зі злегка звисаючими гілками. Основні гілки товсті, слабо розгалужені, відходять від стовбура під кутом 45 °. Кора на штамбі слабо полущена, на основних гілках гладка, буро–сіра; деревина не міцна, тендітна.

  Пагони довгі, товсті, прямі, темно–коричневі, з фіолетовим відтінком, короткими міжвузлями; чечевичок багато, сірого кольору. Листя середньої величини, еліптичні або овально–яйцеподібні, звужені до основи, короткозагострені, блискучі, шкірясті, неопушені, темно–зеленого кольору. Черешок довгий, тонкий, світло–зелений, голий.

  Квітки білі, великі, присутня махровість, зібрані по 6–7 у суцвітті.

  Сорт особливо невимогливий до ґрунту, але на легких ґрунтах починає плодоносити раніше, ніж на важких глинистих. Погано росте на вологих ґрунтах, слабо дренованих, засолених і з близьким заляганням галечникового шару. У посушливих умовах плоди бувають дрібними і сильно пошкоджуються медяницею.

  У пору плодоношення вступає на 7–8 рік після посадки в сад, з віком плодоносить регулярно і рясно.

  Запилювачі: Цвітіння в середні строки, тривале. Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Бере Жиффар, Вільямс, Лісова красуня, Олів'є де Серра.

  Зимостійкість: Висока.

  Стійкість до хвороб: Сорт сприйнятливий до парші.

  Особливості зберігання: 10–15 днів.

  Транспортабельність: Середня.

  Відмінні ознаки сорту: Один з найбільш поширених літніх сортів груші. Районований в Північно–Кавказькому і Нижньоволжському регіонах. Поширений також в Україні, Молдові, Білорусії, республіках Прибалтики та Середньої Азії. Один з кращих літніх сортів для виробництва, а також для присадибних та фермерських садів.

  Переваги: Сорт має хорошу зимостійкість, невимогливий до ґрунтових умов, має регулярне плодоношення і хороші смакові якості плодів.

  Недоліки: Вражається паршою; плоди при дозріванні обпадають, потрібно своєчасно та швидко їх знімати.

  comments powered by HyperComments

  Лицензия Creative Commons