Саджанці яблуні Ренет Симиренка. Опис сорту, наявність, ціна
Субота, 10 Чер 2023, 07:40
Вітаю Вас Гість | RSS|
Головна | Саджанці яблуні Ренет Симиренка. Опис сорту, наявність, ціна | Реєстрація | Вхід
Меню
Каталог продукції
Корисна інформація
  Форма входу
  Категорії розділу
  Хімічні препарати [1]
  Опис та інструкції до хімічних препаратів по захисту рослин.
  Хвороби рослин [2]
  Корисна інформація [0]
  Добрива [2]
  Опис та інструкції добрив які застосовуються в селянському господарстві.
  Пошук


  Календар
  «  Червень 2023  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930

  Новини сайту
  Архів новин

  Статистика


  Яндекс.Метрика

  Саджанці яблуні "РЕНЕТ СИМИРЕНКА"

  НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНА

  На підщепі ММ106:
  1-річний саджанець ()грн.
  2-річний саджанець ()грн.

  На підщепі М7:
  1-річний саджанець ()грн.
  2-річний саджанець ()грн.

  На підщепі М26:
  1-річний саджанець ()грн.
  2-річний саджанець ()грн.

  ПРИДБАТИ

  Прайс лист

  Синоніми: Ренет Симиренко (Ренет П. Ф. Симиренко, Зеленый ренет Симиренко).

  Походження: Сорт поширився з Платонова хутора з саду П. Ф. Симиренка (поблизу м. Мліїв Черкаської області України). Походження невідомо. ("...чи це старий сорт, забутий на Заході, ... може, це яблуко народилося від випадкового посіву зерна в садах Платонова хутора ") — писав видатний вітчизняний садівник початку ХХ століття Лев Платонович Симиренко — син господаря хутора, пристрасного любителя садівництва, Платона Федоровича Симиренка.

  Строки дозрівання: Сорт пізньозимового терміну дозрівання. Знімна стиглість плодів — кінець вересня – початок жовтня. Плоди добре утримуються на дереві до знімання.

  Характеристики плода: Плоди середньої або вище середньої і навіть великої величини, за формою від приплюснутої округло–конічної до плоско–округлої, плоди кілька асиметричні за формою; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло–зелене або яскраво–зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками. Особливою ознакою сорту є наявність бородавчатих утворень до 7 мм в діаметрі з іржавленням по поверхні, іноді до 2–3 на одному плоді. У південних садах для сорту характерна наявність на сонячному боці тьмяно–малинового рум'янцю, особливо при пізньому зніманні.

  М'якоть біла, ніжна, дуже соковита, винно–солодка, з приємним пряним присмаком. Хімічний склад плодів: сума цукрів — 7,5–12,0%, титруємих кислот — 0,4–0,7%, відношення цукру до кислоти 10–16, аскорбінової кислоти — 7–9мг/100г, сума Р–активних речовин — 97–110мг/100г. Товарність плодів — залежно від агротехніки — до 90%.

  Ростові особливості сорту: Дерево середньо росле або вище середніх розмірів, з широко-округлою розлогою, часто казаноподібною, густою кроною. Кора штамба і гілок темно–сіра з коричневим, на сонячній стороні з помаранчевим відтінком. Тип плодоношення — змішаний. Плодоношення в південних садах нерідко виражено на торішніх приростах. Пагони середньої товщини, помітно колінчаті, прямі або кілька вигнуті, зеленувато-бурі, сильно опушені, з дуже дрібними, але рідкісними чечевичками. Листя подовжені, яйцевидні, з округлою, у ряді випадків звуженою, основою і подовженою верхівкою, з витягнутим, скрученим кінчиком; сильно вигнуті і сильно складені у вигляді човника, слабо-зморшкуваті в середній частині, з дрібними одно- двозубчастими краями. Листова пластинка утворює зі стеблом кут 90° або трохи більше. Опушення середнє, світле. Забарвлення світло-зелене, поверхня слабо блискуча, черешок середніх розмірів, прилистники ланцетні або вузько-овальні.

  Пагони в розпліднику явно колінчаті, добре розгалужені.

  Квітки середні, блюдцевидні, білі, з неопушеною колонкою пестиків середньої довжини, рильця яких на рівні тичинкових пиляків. Цвітіння середньопізнє.

  Дерева починають плодоносити на сильнорослих підщепах на 6-й рік, на слаборослих клонових — на 3-5-й рік після посадки. У молодому віці дерева плодоносять щорічно, з віком можуть перемикатися на періодичне плодоношення.

  Запилювачі: Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Айдаред, Корей, Голден Делішес, Антонівка звичайна, Кубань Спур, Пам'ять Сергеєву, Кальвіль Cніговий, Кальвіль Донецький.

  Зимостійкість: Слабка. На півдні інколи пошкоджується навіть деревина штамбів, але завдяки високій пагоноутворюючій здатності, крона до плодоношення відновлюється вже на третій рік.

  Стійкість до хвороб: Сорт сприйнятливий до парші та борошнистої роси.

  Особливості зберігання: Тривалість зберігання — до червня, а для садів з залуженням ще більше.

  Відмінні ознаки сорту: Сорт посухостійкий, рано вступає у плодоношення, плоди дуже довго зберігаються, має відміні якості плодів. Сорт вимагає нормування зав'язі та захисту від грибних хвороб.

  comments powered by HyperComments

  Лицензия Creative Commons