Саджанці аличі Гек. Опис сорту, наявність, ціна
Неділя, 24 Вер 2023, 02:09
Вітаю Вас Гість | RSS|
Головна | Саджанці аличі Гек. Опис сорту, наявність, ціна | Реєстрація | Вхід
Меню
Каталог продукції
Корисна інформація
  Форма входу
  Категорії розділу
  Хімічні препарати [1]
  Опис та інструкції до хімічних препаратів по захисту рослин.
  Хвороби рослин [2]
  Корисна інформація [0]
  Добрива [2]
  Опис та інструкції добрив які застосовуються в селянському господарстві.
  Пошук


  Календар
  «  Вересень 2023  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930

  Новини сайту
  Архів новин

  Статистика


  Яндекс.Метрика

  Саджанці аличі "ГЕК"

  НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНА

  На підщепі Сіянець аличі:
  1-річний саджанець ()грн.
  2-річний саджанець ()грн.

  На підщепі Пуміселект:
  1-річний саджанець ()грн.
  2-річний саджанець ()грн.

  ПРИДБАТИ

  Прайс лист

  Походження: Сорт виведений як трьохродовий гібрид аличі Кубанська комета (слива китайська X алича) з гібридом абрикос звичайний X персик звичайний на Кримській дослідно-селекційній станції (Краснодарський край Росії) Г. В. Єрьоміним, С. Н. Забродін.

  Строки дозрівання: Середній — 26 – 30 липня.

  Характеристики плода: Плоди великі, масою 26 г (максимальна 34 г), яйцевидної або широкоовальної форми. Шкірочка товста, міцна, яскраво-жовта, іноді з легким рум'янцем і численними дрібними підшкірними крапками світло-зеленого забарвлення. М'якоть жовта, щільна, соковита, в період знімної зрілості хорошого кислувато-солодкого смаку (4,2 бала), при улежувані плодів протягом 10 – 12 днів солодка. Кісточка велика, від м'якоті відділяється погано. Плоди мають високу товарність і транспортабельність, придатні для виготовлення високоякісних компотів, повидла і джемів.

  Ростові особливості сорту: Дерево сильноросле. У перші роки після посадки характеризується дуже сильним зростанням, утворюючи рідкісну розкидисту крону з товстими і довгими однорічними пагонами червонувато-коричневого кольору. Висота п'ятирічних дерев становить 3,2 м, діаметр крони — 3,3 м, діаметр перетину штамба — 9,1 см. Форма крони широкоокругла; скелетні гілки товсті, відходять від стовбура під великими, 65 – 70, кутами. Бруньки на однорічних пагонах групові, змішані — по центру одна вегетативна (ростова), по бокам — 3 – 4 генеративних. Листя (в порівнянні з іншими сортами аличі) великі, широкооберненояйцевидні, з округлою основою і слабовитягнутою верхівкою. Тип плодоношення змішаний — як на дуже сильних (90 – 150 см) пагонах, так і на коротких шпорцях і букетних гілочках. Квітки білі, пухкі, діаметром 17 мм. Пелюстки довжиною до 6 мм, не гофровані і не накладаються один на інший. Кількість тичинок 18 – 22, їх висота — 3,5 мм, висота стовпчика маточки — 7,5 – 9 мм. Цвітіння дуже рясне, ранньосереднього терміну — наприкінці квітня – початку травня. Плодоношення дуже раннє — на 2 – 3 рік після посадки однорічними саджанцями. Врожайність висока: з 3-річних дерев — 5 кг, 4-річних — 12, 6-річних — 38 кг. За загальної продуктивності сорт незначно перевершує "Кубанську комету" і сильно (1,5 – 2 рази) "Рясну". Це обумовлено більш високою стійкістю до дії несприятливих екологічних факторів.

  У розпліднику найкращою підщепою для сорту є сіянці дикоростучої і сортової жовтоплідної аличі. Однолітки дуже сильнорослі, вирівняні по висоті (190 – 210 см) і товщині штамба (1,6 – 2 см). В саду оптимальна схема посадки дерев на дерново-підзолистих ґрунтах — 6 X 4 – 5 м; формування крони — розріджено-без'ярусний або без'ярусний. Невід'ємний прийом формування — укорочення сильних однорічних пагонів.

  Дерева добре витримують сильні навантаження врожаєм, гілки не обвисають; з віком — зменшення розмірів плодів не значне.

  Запилювачі: "Мандрівниця" ("Путешественница") і "Знайдена" ("Найдена"). Сорт самобезплідний. При вільному запиленні зав'язування плодів становить 7 – 9%.

  Зимостійкість: Зимостійкість дерев та генеративних бруньок — вище середньої. Різкі перепади температур і мороз мінус 280С (1994 р.) не ушкоджують багаторічну деревину, але повністю знищують генеративні бруньки.

  Стійкість до хвороб: сорт не пошкоджується грибними хворобами та шкідниками.

  Транспортабельність: Висока.

  Особливості зберігання: В холодильнику можуть зберігатись 2 – 3 тижні.

  Відмінні ознаки сорту: Жовті високоцукристі плоди, в міру рідкісна крона з довгими і товстими однорічними пагонами.

  З нечисленної групи жовтоплідних сортів аличі великоплідної, Гек — один з кращих за комплексом біологічних і господарсько цінних ознак. Його культивування можливе у всіх областях лісостепової зони і в південному Поліссі України.

  Переваги: ​​Скороплідність і висока врожайність, дуже привабливі, великі і смачні плоди жовтого забарвлення, міцні, красиві дерева. Сорт не уражається грибними хворобами.

  Недоліки: Кісточка погано відділяється від м'якоті. Самобезплідний сорт, обов’язкова наявність сортів запилювачів.

  comments powered by HyperComments

  Лицензия Creative Commons